Čari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čari

Prue, Piper, Phoebe and Paige
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koja Moc trojstva je po vama najbolja???

Ići dole 
5 posters

Koja Moc trojstva je po vama najbolja???
1.Prudens-Prue,Piper,Phoebe
Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Belo1040%Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Belo10
 40% [ 2 ]
2.Piper,Phoebe,Paige
Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Belo1060%Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Belo10
 60% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 5
 

AutorPoruka
Piper Halliwell
Admin-veštica
Admin-veštica
Piper Halliwell


Broj poruka : 1565
Datum upisa : 10.06.2010
Godina : 27
Lokacija : U snowima

PiM
Poeni:
Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Left_bar_bleue5/50Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty_bar_bleue  (5/50)
Korisnikov lik:

Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty
PočaljiNaslov: Koja Moc trojstva je po vama najbolja???   Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? EmptySub Okt 23, 2010 2:52 pm

Pa..??
Nazad na vrh Ići dole
Lilly
Veštica
Lilly


Broj poruka : 299
Datum upisa : 06.09.2010
Godina : 26
Lokacija : NS

PiM
Poeni:
Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Left_bar_bleue10/50Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty_bar_bleue  (10/50)
Korisnikov lik:

Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja Moc trojstva je po vama najbolja???   Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? EmptyUto Okt 26, 2010 3:57 pm

Piper, Phoebe... I... Prue! xD
Zato sto Paige ne volim nimalo... Prue mi je draza od nje, i zao mi je sto je umrla... Cry((
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Alice Halliwel
Mod-Vjestica
Mod-Vjestica
Elizabeth Alice Halliwel


Broj poruka : 376
Datum upisa : 14.09.2010
Godina : 32

PiM
Poeni:
Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Left_bar_bleue24/50Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty_bar_bleue  (24/50)
Korisnikov lik:

Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja Moc trojstva je po vama najbolja???   Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? EmptyUto Okt 26, 2010 8:25 pm

meni je svejedno da budem iskrena jer ne volim ni Prue ni Paige tako da :/
Nazad na vrh Ići dole
http://twilight-saga-team.forummotion.com/
Piper Halliwell
Admin-veštica
Admin-veštica
Piper Halliwell


Broj poruka : 1565
Datum upisa : 10.06.2010
Godina : 27
Lokacija : U snowima

PiM
Poeni:
Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Left_bar_bleue5/50Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty_bar_bleue  (5/50)
Korisnikov lik:

Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja Moc trojstva je po vama najbolja???   Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? EmptySub Nov 06, 2010 12:03 pm

sa Paige..definitiwno
Nazad na vrh Ići dole
Paige Halliwell
Veštica
Paige Halliwell


Broj poruka : 197
Datum upisa : 11.06.2010
Godina : 24

PiM
Poeni:
Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Left_bar_bleue11/35Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty_bar_bleue  (11/35)
Korisnikov lik:

Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja Moc trojstva je po vama najbolja???   Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? EmptyNed Nov 21, 2010 10:36 am

Lilly ::
Piper, Phoebe... I... Prue! xD
Zato sto Paige ne volim nimalo... Prue mi je draza od nje, i zao mi je sto je umrla... Cry((
JA volim paige ali mi je nesh draze ovo trojstvo sa Prue
Nazad na vrh Ići dole
Alex91




Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Srbija

Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja Moc trojstva je po vama najbolja???   Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? EmptyČet Dec 15, 2011 11:09 am

Meni "Piper-Pipe,Phoebe-Pheebs,Paige-Pagi" Purple Charmed charmed brown Charmed charmed orange Carmed sign
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja Moc trojstva je po vama najbolja???   Koja Moc trojstva je po vama najbolja??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koja Moc trojstva je po vama najbolja???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koja je najbolja glumica ?
» Koja wam je najljepsa..??
» Najbolja uwodna spica
» Koja sestra ima najbolju proslost?
» Koja sezona vam se najvise svidja?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Čari  :: Svasta :: Ankete-
Skoči na:  
Copyright © Charmed quickbb | Designed by Piper Halliwell and Deža Vi | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions